Yazı Gönder

DUYURU: 4. SAYI İÇİN YAZILARINIZI 31 TEMMUZ’A KADAR GÖNDEREBİLİRSİNİZ!

4. sayımızın dosya konusu “Festivaller” olacak. Sahne sanatları alanında uluslararası, ulusal ya da bölgesel çapta yapılan festivalleri, etkinlikleri, buluşmaları bu başlık altında çok yönlü olarak değerlendirmeye çalışacağız. Dosya konusuyla ilgili yazılarınızı, oyun/gösteri/performans eleştirilerinizi ve sahne sanatlarıyla ilgili kaleme alacağınız özgün yazılarınızı 31 Temmuz’a kadar bekliyoruz.

Not: Yazınızı, görsellerini yükleyip ilgili formları doldurduktan sonra aşağıda “Gönderdiğim verilerimin toplanıp saklanmasını kabul ediyorum.” bölümünü işaretleyip “GÖNDER”e tıklayın ve kısa bir süre bekleyin. “Mesajınız için teşekkürler. Gönderildi.” ifadesi göründüğünde yazı, bilgi ve görselleriniz tarafımıza ulaşmış demektir.

*Yazarlarımıza telif ödemesi yapılmaktadır. Bu nedenle IBAN numaranızı -başına TR yazmadan- ekleyiniz.
*Yazınızla birlikte kullanılmasını istediğiniz yüksek çözünürlüklü görselleri (en fazla 3 adet ve her biri en fazla 3MB) bize gönderebilirsiniz.
*Yazarlarımız omuz plan fotoğrafları ve en çok 100 kelimelik özgeçmişleri ile tanıtılmaktadır. Lütfen bunları yazınızla gönderin.
*Size yazınızın çıktığı dergiyi gönderebilmemiz için kargo adresinizi ve telefon numaranızı lütfen bildirin.
*Gerektiğinde size ulaşabilmemiz için e-posta adresinizi lütfen ekleyin.

   

  Yazınıza eklenmesini istediğiniz görselleri yükleyiniz. (.jpg, .jpeg, .png formatlarında ve 3mb boyutu aşmayacak dosyalar kabul edilir.)

   

  Yazı Görseli-1

  Yazı Görseli-2

  Yazı Görseli-3

   

  Yazar Fotoğrafı (Göğüs Boy / Maksimum 2mb)

   

   

  Yazınızı pdf veya word belgesi olarak buraya yükleyiniz.(Maksimum 5mb)

   

  Özgün yazılarınıza telif ödemesi yapılır. Haberler için telif ödemesi yapılmaz.